Kontakta oss

Kungshem Fastigheter
Kungsgatan 5, 611 31 Nyköping

Telefon: 0155-20 51 30

Fastighetsjour
Telefon: 073-707 08 01
Måndag-fredag: 16.00-07.00,
Lördag-söndag: Hela dygnet
Vid akuta fel: Fastighetsteknik TE

Störningsjour Securitas
Telefon: 010-470 57 53  

 

Besöksadress Nyköping
Kungsgatan 5
Måndag-tisdag, torsdag: 08-17.00, Onsdag: 08-19, Fredag: 08-15
Uthyrning mån-tis, tors-fre: 13-15

Lunchstängt mellan 12 - 13

 

Besöksadress Oxelösund
Södra Malmgatan 16
Uthyrning onsdag: 13.00-15.00


Kontor

20160729_4703.jpg

Erik Westerberg
VD   erik@kungshem.se 0155-20 51 37
 

Mats Andersson
Förvaltningschef
mats@kungshem.se
0155-20 51 31

Maria Helmerson
Administration/
Felanmälan
maria@kungshem.se
0155-20 51 33

Cecilia.png
 

Cecilia Eriksson
Uthyrning/Hyresadminstration
cecilia@kungshem.se
0155-20 51 32


Ekonomi

Anna Klingfeldt Eriksson
Ekonomichef
anna@kungshem.se
0155-20 51 36

Emma Hallkvist
Ekonom/Fakturafrågor
emma@kungshem.se
0155-20 51 35

Sk?rmavbild 2015-09-01 kl. 16.27.44.png

Karin Nilsson
Ekonomiassistent
karin@kungshem.se
0155-20 51 38

 

Fastighetsreparatörer och Fastighetsskötare

Perry Eriksson
Platschef Nyköping / Fastighetsreparatör
perry@kungshem.se

Niclas Stenberg
Drifttekniker/ Fastighetsreparatör niclas@kungshem.se

Jonas.jpg

Jonas Thorsell Fastighetsreparatör
jonas@kungshem.se

Johan Eriksson
Fastighetsskötare/  Reparatör johan@kungshem.se

Tobias Eriksson
Fastighetsskötare/ Lageransvarig tobias@kungshem.se

gustaf_carlmalm.jpg

Gustaf Carlmalm
Fastighetsskötare

Joakim Öhman
Fastighetsskötare
Oxelösund

Stefan Lundh
Fastighetsskötare
Oxelösund

Jessica Gustafsson
Fastighetsskötare
 

 

Områdesansvariga

Per Carman
Områdesansvarig fastighetsskötsel Centrum

Susanna Kjällström
Områdesansvarig fastighetsskötsel
Oppeby gård

Kent Hagman
Fastighetsreparatör/
Områdesansvarig
fastighetsskötsel Oxelösund
kent@kungshem.se

Mikael Eriksson  Områdesansvarig fastighetsskötsel Harg